Örnek Resim

ETS 2 - Renault Megane 4 Touch ve İcon Paket Modu - 1.47


Mod: Renault Megane 4 Touch ve İcon Paket Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: Ismail Kaan Sarıbıyık, Mert Irsi, Hüseyin Beşparmak
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 153 MB

Renault Megane 4 Touch ve İcon Paket, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler bir otomobil modudur. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Renault Megane 4 Touch ve İcon Paket Modu Hakkında:

Renault Megane 4 Touch ve İcon Paket Modu, diğer megane 4 modlarından farklı olarak aracın icon ve touch paketlerininde olduğu bir paketi kapsıyor.

Eğer sadece megane 4 modunu indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Renault Megane 4 Hakkında:

Renault Megane 4, Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından 2015 yılından beri üretilen kompakt bir otomobildir. Megane 3'ün halefidir ve hatchback, sedan, coupe ve vagon gövde tiplerinde mevcuttur. Megane 4, diğer Renault ve Nissan modelleriyle paylaştığı Renault-Nissan CMF platformu üzerine inşa edilmiştir.

Megane 4, 1.2 litrelik turboşarjlı benzinli motor, 1.5 litrelik dizel motor ve 1.6 litrelik turboşarjlı benzinli motor dahil olmak üzere bir dizi benzinli ve dizel motora sahiptir. Motora bağlı olarak, güç çıkışı 100 ila 205 beygir gücü arasında değişir. Şanzıman seçenekleri arasında altı ileri manuel veya yedi ileri çift kavramalı otomatik yer alıyor.

Megane 4, dijital gösterge paneli, geniş dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve şeritten ayrılma uyarısı, uyarlanabilir hız sabitleyici ve otomatik acil frenleme gibi çeşitli sürücü destek sistemleri dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş özellikle birlikte gelir. Diğer dikkate değer özellikler arasında LED farlar, panoramik açılır tavan ve birinci sınıf bir ses sistemi yer alır.

Megane 4, gelişmiş özelliklerinin yanı sıra şık ve modern bir tasarıma da sahip. Dış kısmı keskin hatlara ve cesur bir stile sahipken, iç kısmı yüksek kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji ile şık ve modern.

Genel olarak, Renault Megane 4, çeşitli sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi özellik ve seçenek sunan, çok yönlü ve şık bir kompakt otomobildir.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu