Örnek Resim

ETS 2 - Opel Astra H Modu - 1.47


Mod: Opel Astra H Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: trzpro
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 58 MB

Opel Astra H, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler, şık ve sportif otomobildir. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile  oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Opel Astra H Hakkında:

Opel Astra H, Alman otomobil üreticisi Opel tarafından 2004'ten 2009'a kadar üretilen kompakt bir otomobildir. Opel Astra modelinin beşinci nesliydi ve pratik ve çok yönlü bir aile otomobili olarak tasarlandı.

Astra H, beş kapılı hatchback, üç kapılı hatchback, vagon ve üstü açık araba dahil olmak üzere çeşitli gövde stillerinde mevcuttu. Ayrıca benzinli, dizel ve LPG (sıvılaştırılmış petrol gazı) aktarma organları da dahil olmak üzere çeşitli motor seçenekleriyle sunuluyordu. Benzinli motorlar 1,4 ila 2,0 litre, dizel motorlar ise 1,3 ila 1,9 litre arasında değişiyordu.

Astra H, klima, elektrikli camlar ve CD çalar gibi özelliklerle konforlu bir sürüş ve ferah bir iç mekan sunuyordu. Araba ayrıca iyi ayarlanmış bir süspansiyon sistemi ve duyarlı direksiyon ile iyi yol tutuşu ve yumuşak bir sürüş sunuyordu.

Astra H, pratikliği ve çok yönlülüğünün yanı sıra standart olarak sunulan ABS frenler, çekiş kontrolü ve çoklu hava yastıkları gibi iyi güvenlik özellikleri de sunuyordu. Araba, Euro NCAP çarpışma testlerinde beş yıldız aldı ve o sırada sınıfındaki en güvenli arabalardan biri oldu.

Genel olarak Opel Astra H, Avrupa'da ve dünyanın diğer bölgelerinde popüler olan güvenilir ve pratik bir otomobildi. Artık üretimde olmamasına rağmen, çok yönlü ve uygun fiyatlı bir aile arabası arayan kullanılmış araba alıcıları arasında popüler bir seçim olmaya devam ediyor.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu