Örnek Resim

ETS 2 - Hyundai i20 WRC Modu - 1.47


Mod: Hyundai i20 WRC Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: trzpro
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 20 MB

Hyundai i20 WRC, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler bir spor yarış otomobildir. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile  oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Hyundai i20 WRC Hakkında:

Hyundai i20 WRC (Dünya Ralli Şampiyonası), Hyundai Motorsport ekibi tarafından WRC'de yarışmak için tasarlanmış ve üretilmiş bir ralli arabasıdır. i20 WRC ilk çıkışını 2014 yılında yaptı ve o zamandan beri çok sayıda yarış ve şampiyonluk kazanan başarılı bir ralli arabası haline geldi.

i20 WRC, yaklaşık 380 beygir gücü ve 332 lb-ft tork üreten 1.6 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motorla çalışıyor. Araba, dört tekerlekten çekişe ve altı vitesli sıralı şanzımana sahiptir ve dört saniyenin biraz üzerinde bir sürede 0-100 km/s hıza çıkabilir.

i20 WRC, daha aerodinamik bir tasarıma ve iyileştirilmiş motor performansına sahip en son sürümle yıllar içinde birçok güncelleme ve iyileştirmeden geçti. Araç, ayarlanabilir süspansiyon, diferansiyel ve motor eşleme ayarlarının yanı sıra ekibin performansı analiz etmesine ve optimize etmesine olanak tanıyan kapsamlı bir veri kayıt sistemi dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş özellik ve teknolojiye sahiptir.

i20 WRC, Rally Argentina, Rally Italia Sardegna ve Rally Deutschland gibi etkinliklerde birden fazla galibiyet dahil olmak üzere WRC'de çok sayıda zafer ve podyum elde etti. Ayrıca Hyundai Motorsport'un 2019 ve 2020'de WRC'de Üreticiler Şampiyonasını kazanmasına yardımcı oldu ve dünyanın en iyi ralli arabalarından biri olma konumunu pekiştirdi.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu