Örnek Resim

FS 22 - Volkan Adası Haritası v1.0


Mod: Volkan Adası Haritası Modu
Oyun: Farming Simulator 22
Yapımcı: GRIMLOCK_RRC
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 226 MB

Volkan Adası Haritası Hakkında:
  Volkan adası tamamen hayali bir yer olup okyanusun ortasında kaybolmuştur, bu adalar çok uzun zaman önce keşfedilmiştir ancak eski sakinleri garip bir keşiften sonra alelacele burayı terk etmiştir.

  O zamandan beri araştırmacılar adalara geri döndüler ve evlerini kurmak ve adaların sunabileceği kaynaklardan yararlanmak için orada kaldılar.
  Volkan adası çok hızlı bir şekilde hayata döndü ve maceraya atıldınız.

  Yeni bir çiftçi olarak başlarsanız, oyunun başından itibaren birkaç hayvan muhafazasına sahip olacaksınız: inekler, tavuklar, domuzlar, koyunlar ve süt koyunlarının yanı sıra küçük donanımlı bir çiftlik ve yakındaki siloda ek depolama alanı.

  Bu adalarda birçok alan bulacaksınız: eski bir köy, bir sanayi bölgesi, bir toplu konut, birkaç geliştirme bölgesi, bir liman bölgesi, bir gözlemevi, gizemli yerler ve daha fazlası…

  Bir düzineden fazla kişiselleştirilmiş ve benzersiz satış ve satın alma noktalarının yanı sıra kişiselleştirilmiş üretimler bulacaksınız: mayonez, sandviçler, hasır şapkalar.
  Bazı satış noktaları diğerlerinden daha karlı.

  Özel fabrikalar satın alma seçeneğiniz olacak: Peynir Dükkanı, Çikolata Fabrikası, Giyim Fabrikası, Sandviç Fabrikası, Optimize Edilmiş Yağ Fabrikası.

  Adalar şunları içerir:
  • 0,68 hektar ile 9,33 hektar arasında değişen büyüklükte 47 alan.
  • 52 parsel, dolayısıyla 12 farklı büyüklükte orman, 6 karma (tarlalar + ormanlar) ve 6 boş (tarlalar veya ormanlar olmadan).
  • Eğlenmek için arazi araçları için bir parkur
  • Bir hava sahasının kalıntıları
  • Çiftliklerinizi inşa etmek veya genişletmek için alanlar
  • Toplanacak 20 kişiselleştirilmiş fişek
  • Ve tabii ki bir yanardağ

  Dlc'ler ve Precision Farming ile uyumludur.

  Rehber: FS 22 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

  İletişim Formu