Örnek Resim

ETS 2 - Opel Astra J Modu - 1.47


Mod: Opel Astra J Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: trzpro
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 39 MB

Opel Astra J, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler bir klasik otomobildir. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile  oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Opel Astra J Hakkında:

Opel Astra J, Alman otomobil üreticisi Opel tarafından 2009'dan 2015'e kadar üretilen kompakt bir otomobildir. Opel Astra'nın dördüncü nesliydi ve beş kapılı hatchback, üç kapılı hatchback gibi çeşitli gövde stillerinde mevcuttu. kapı hatchback, bir sedan ve bir istasyon vagonu.

Astra J, paranızın karşılığını fazlasıyla veren çok yönlü ve pratik bir otomobil olacak şekilde tasarlandı. 95 ila 280 beygir gücü arasında değişen güç çıkışlarına sahip, benzinli ve dizel seçenekleri de dahil olmak üzere bir dizi motorla sunuldu. Şanzıman seçenekleri arasında beş ileri manuel, altı ileri manuel, altı ileri otomatik ve altı ileri çift debriyajlı otomatik vardı.

Astra J'nin içi, dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, otomatik klima kontrolü ve panoramik açılır tavan dahil olmak üzere çeşitli standart ve isteğe bağlı özelliklerle modern ve ferah bir iç mekana sahipti. Otomobil ayrıca elektronik stabilite kontrolü, çekiş kontrolü ve bir dizi hava yastığı gibi bir dizi gelişmiş güvenlik özelliğine sahipti.

Genel olarak Opel Astra J, parasının karşılığını fazlasıyla veren pratik ve güvenilir bir otomobildi. Çeşitli sürüş koşullarına çok uygundu ve farklı sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttu.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu