Örnek Resim

ETS 2 - Ford Focus RS MK3 2017 Modu - 1.47


Mod: Ford Focus RS MK3 2017 Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: Azorax Modding, Nimit, H&W Trucks
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 31 MB

Ford Focus RS MK3 2017, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler bir otomobil modudur. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile  oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Ford Focus RS MK3 2017 Hakkında:

Ford Focus RS MK3, üçüncü nesil Ford Focus kompakt otomobilinin yüksek performanslı bir versiyonudur ve 2015 yılında 2016 model yılı otomobili olarak tanıtılmıştır. 2018 yılına kadar üretildi ve bu süre zarfında otomobil tutkunları arasında çok sayıda hayran kazandı.

2017 Ford Focus RS MK3, 350 beygir gücü ve 350 lb-ft tork üreten turboşarjlı 2.3 litrelik dört silindirli bir motorla çalışıyordu. Ford'un gelişmiş Tork Yönlendirme Kontrol sistemi aracılığıyla gücü dört tekerleğe de gönderen altı vitesli bir manuel şanzımanla donatılmıştı. Bu sistem, motor gücünün %70'e kadarını arka tekerleklere gönderebiliyor ve ardından bu gücü her bir arka tekerleğe ayrı ayrı dağıtarak olağanüstü yol tutuşu ve çekiş sağlıyor.

Otomobilin dışı, geniş bir arka spoyler, agresif ön tampon ve genişletilmiş çamurluklar ile ayırt edici bir görünüme sahipti. Ayrıca 19 inç alaşım jantlara ve spor ayarlı bir süspansiyona sahipti. Otomobilin iç kısmında Recaro spor koltuklar, düz tabanlı bir direksiyon simidi ve 8 inç dokunmatik ekranlı Sync 3 bilgi-eğlence sistemi vardı.

Performans açısından, 2017 Ford Focus RS MK3, 0'dan 100 km/sa hıza yaklaşık 4,6 saniyede çıkabiliyor ve 165 mil/saat azami hıza sahip. Mükemmel yol tutuşu ve harika sürüş dinamikleri ile pratik ama aynı zamanda yüksek performanslı bir otomobil isteyen sürüş tutkunları arasında popüler bir seçimdi.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu