Örnek Resim

ETS 2 - BMW M3 E30 Modu - 1.47


Mod: BMW M3 E30 Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: Mert İrşi, Nimit, Slav Jerry
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 74 MB

BMW M3 E30, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler bir otomobil modudur. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

BMW M3 E30 Modu Hakkında:
  • HQ Model
  • Ao(Ambiyans Kaplama)
  • Gerçek araç sesi
  • 2 farklı tekerlek seçeneği
  • 2 farklı jant seçeneği
  • Renk değiştirme imkanı
  • Özenle hazırlanmış iç tasarım
  • İç gösterge animasyonları (Hız, Devir Saati vb)

BMW M3 E30 Hakkında:

BMW M3 E30, BMW tarafından 1986'dan 1991'e kadar üretilen yüksek performanslı bir spor otomobildir. BMW 3 Serisi temel alınarak BMW'nin motor sporları bölümü BMW M GmbH tarafından geliştirilmiştir.

M3 E30, 192 beygir gücü ve 170 lb-ft tork üreten 2.3 litrelik sıralı dört motorla çalışıyordu. Beş ileri manuel şanzımana ve sınırlı kaydırmalı diferansiyele sahipti. Araba 0'dan 60 mil/sa hıza 6,7 ​​saniyede çıkabiliyordu ve azami hızı 146 mil/saatti.

M3 E30, mükemmel yol tutuşu ve sürüş dinamikleri ile biliniyordu. Sertleştirilmiş ve alçaltılmış bir süspansiyona, daha büyük frenlere ve özel bir aerodinamik gövde kitine sahipti. Araba ayrıca performansını daha da artıran standart 3 Serisinden önemli ölçüde daha hafifti.

M3 E30, motor sporları meraklıları için popüler bir seçimdi ve dünya çapında çeşitli yarış serilerinde başarılı oldu. Çok sayıda şampiyonluk kazandı ve 1980'lerin ve 1990'ların en ikonik spor arabalarından biri olarak kabul edildi. Bugün, M3 E30, koleksiyonerler ve meraklılar tarafından çok rağbet görüyor ve bakımlı örnekler kullanılmış otomobil pazarında yüksek fiyatlara hükmedebiliyor.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu