Örnek Resim

ETS 2 - BMW 760 L Modu - 1.47


Mod: BMW 760 L Modu
Oyun: Euro Truck Simulator 2
Uyumlu Oyun Sürümü: 1.47.x
Yapımcı: trzpro
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 18 MB

BMW 760 L, Euro Truck Simulator 2'ye mod dosyası ile eklenen popüler bir otomobildir. Bu mod dosyası, 3D modellemeler ve genel sürüş deneyimini geliştirmek için özel animasyonlar ve sesler içerir. Mod ile  oyun içinde aracın boyasını, tekerleklerini ve aksesuarlarını kullanıcıların tercihlerine göre özelleştirmesine olanak sağlamaktadır.

BMW 760 L Hakkında:

BMW 760 L, Alman otomobil üreticisi BMW tarafından üretilen üst düzey lüks bir sedandır. "L", "uzun dingil mesafesi" anlamına gelir; bu, bu modelin, özellikle arka oturma alanında daha fazla iç alan sağlamak için genişletilmiş bir dingil mesafesine sahip olduğu anlamına gelir.

760 L, 600 beygir gücü ve 627 lb-ft tork üreten 6,6 litrelik bir V12 motorla donatılmıştır. Sekiz ileri otomatik şanzımanla birlikte gelir ve hem arkadan çekişli hem de dört tekerlekten çekişli konfigürasyonlarda mevcuttur.

760 L'nin içi, birinci sınıf malzemeler ve büyük bir dokunmatik ekran, dijital gösterge paneli ve çeşitli sürücü destek sistemleri gibi ileri teknoloji özellikleriyle son derece lüks. Arka oturma alanı, buzdolabı, katlanır masalar ve arka koltuk eğlence sistemi gibi çeşitli özelliklerle özelleştirilebilir.

Genel olarak BMW 760 L, lüks ve güçlü bir sürüş deneyimi sunarak, araçlarında en yüksek düzeyde konfor ve performans isteyenler için onu popüler bir seçim haline getirir. Hem konfor hem de prestij sunan bir araca ihtiyaç duyan yöneticiler ve yüksek profilli kişiler arasında da popüler bir seçimdir.

Rehber: ETS 2 Mod Nasıl Yüklenir?{alertWarning} 

İletişim Formu